OMWINGS Digitális Ügynökség Google Partners Online marketing Wings, logó

Aktuális szegedi állásajánlataink

Cégünk lefedi a weboldal fejlesztés és az online marketing egészét. Fontosnak tartjuk a folyamatos tanulást és az új technológiák megismerését, emellett szeretjük a csapatépítő programokat is. Ha szeretnél jobban megismerni bennünket, akkor olvasd el a bemutatkozásunkat.
A jelöltekkel szemben támasztott egységes követelményeink: szeresd a munkádat, légy elhivatott, felelősségteljes, önálló, csapatjátékos és pontosan tartsd a határidőket.
Fontos: Kérjük, hogy az egyes pozíciók ismertetője szerint járj el! Hiányzó adatok, vagy nem megfelelő munkakörre való jelentkezés esetében pályázatodat automatikusan érvénytelennek tekintjük és nem is válaszolunk rá.

Teljes munkaidő

  Junior webfejlesztő

Te vagy az emberünk, ha már szereztél tapasztalatot webfejlesztésben (akár autodidakta módon saját projekteken, vagy már dolgoztál valahol), érted az OOP-t, tudsz-e önállóan specifikációból dolgozni. Nekünk az a legfontosabb, hogy be tudd mutatni mit csináltál eddig, milyen tudásod van és képes vagy-e a folyamatos fejlődésre.

Főként WordPress-ben fogsz kódolni, tehát ennek a programozásához mindenképpen értened kell. Nem plugin/widget telepítés a cél, hanem egyedi fejlesztés, csak hogy értsük egymást Együtt fogsz dolgozni az online marketingessel és a grafikussal, illetve ha szükséges, az ügyféllel is tartod a kapcsolatot.

Akarj tanulni, szeresd a kihívásokat, merd kimondani a gondolataidat (sőt el is várjuk), hogy új csapattagként te is részese legyél a közös sikereinknek.

Elfecsérled az idődet más cégeknél, vagy jelentkezel hozzánk, mert dolgozni és fejlődni szeretnél. "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Elvárások
  • Szakirányú, befejezett! felsőfokú végzettség
  • 25 év alatti, vagy 25-30 év közötti pályakezdő (összesen 1 évet dolgozott)
  • Legalább 1 év szakmai webfejlesztési tapasztalat
  • PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript nyelvek ismerete
  • OOP szemlélet
  • WordPress programozás
  • Angol írott szakmai szövegértés
  • Git ismeret
Előnyök
  • Nagy látogatottságú portálok, webáruházak fejlesztésésben szerzett tapasztalat
  • Facebook API, Google (Analytics, AdWords) API jártasság
  • Ajax programozási tapasztalat
  • Symfony PHP framework ismeret
  • Usability szemlélet
  • Photoshop tudás
  • Bootstrap használat
  • SEO ismeret
  • Angol szóbeli kommunikáció
Feladatok
  • Full Stack
  • Reszponzív programozás
  • Egyedi fejlesztésű webáruház, CMS, WordPress fejlesztés és tesztelés
  • Esetlegesen dokumentációk, specifikációk készítése
Amit kínálunk
  • Egyéb tréningeken való részvétel
  • Rendszeres belső képzés
  • Fiatalos, baráti csapat
  • Új eszközök, 24"-os monitor és notebook (Dell, Samsung és Logitech márkák)
  • Új építésű modern irodaház, kényelmes fotel, nagy asztal
  • Ingyen kávé (automata minőségi kávégépből)
  • Szakmai kihívás
  • Csapatépítő programok
Munkaviszony
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
  • DISZK Irodaház Szeged
Munkavégzés kezdete
  • 2017. október 1.
Csatlakozz hozzánk!
Fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk. A felvételi eljárás többkörös. Elsőként téged szeretnénk megismerni, majd szakmai elbeszélgetés vár rád, amit végül gyakorlati feladat követ, amennyiben az interjún megfeleltél.

  Junior online marketinges

Ha szeretnél egy olyan munkahelyet, ahol már a kezdetekben megbecsülnek, építenek rád, folyamatosan képeznek egy fiatalos és profi munkakörnyezetben, akkor megtaláltad a megfelelő online marketing ügynökséget. Te vagy az emberünk, ha kreatív vagy, tudsz meghatározott karakterszámban marketing szöveget írni, tudod mi az a PPC, CPM, remarketing, munkamenet, konverzió, landing page (...), zavar, ha egy weboldal nem ergonomikus, nem intuitív és tudnál megoldást nyújtani a javítására. Do you speak english?

Érdekelni fog minket az is, hogy milyen angol/magyar szakértőket/blogokat követsz és hogyan képzed magad.

Nem kell megijedned a leírt feladatoktól, hiszen nem várjuk el tőled, hogy mindenhez maximálisan érts, ezért fogunk képezni. Ámde az online marketing alap elengedhetetlen az induláshoz. Akarj tanulni, merd kimondani a gondolataidat (sőt el is várjuk), hogy új csapattagként te is részese legyél a közös sikereinknek.

A későbbiekben magas szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelj, hiszen hivatalos Google Partner ügynökség vagyunk, elvárt a profizmus. Jelenleg kevesebb mint 100 cég van az országban, akik hivatalos Google Partnerek. A Google-t ugye nem kell bemutatnunk?

Kávét főzöl más cégeknél, vagy jelentkezel hozzánk, mert dolgozni és fejlődni szeretnél. "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Elvárások
  • Közgazdász befejezett! végzettség, főként marketing szakirány
  • Online marketing alaptudás
  • Írásbeli és szóbeli kiváló kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeretek (World, Excel, Internet stb.)
Előnyök
  • Online-, offline marketing tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Photoshop, Illustrator, Indesign ismeret
Feladatok
  • Google AdWords menedzselés
  • Facebook menedzselés
  • Google Analytics elemzés
  • Marketing szövegírás (blog, pr cikk, poszt)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Angol nyelvű o. m. szakértők blogjainak követése >> tanulás >> fordítás >> cikk írás
  • Elvégzett feladatok, munkafolyamatok dokumentálása
  • Piackutatás, konkurenciaelemzés
  • A későbbiekben weboldalak online marketing alapú megtervezése és teljes körű online
          marketing kampányban való részvétel.
  • Évente hivatalos Google AdWords vizsgák
  • Hivatalos Google képzések, egyéb tréningeken való részvétel

Itt jelentkezhetsz hozzánk!

Jelentkezési lap

Fontos! Jelentkezz bátran akkor is, ha nincsenek nyitott állásajánlataink, vagy nem felelsz meg teljes mértékben az elvárásainknak. Kérjük, hogy az egyes pozíciók ismertetője szerint járj el.